Pozytywnie o MARKSMANIE

Kolejny raz zostaliśmy zauważeni przez media. Tym razem za sprawą zorganizowania Turnieju Strzeleckiego Gmin o Puchar Prezesa KS MARKSMAN, którego celem była integracja mieszkańców gmin.

Zmagania ośmiu 3-osobowych drużyn rozpoczęły się dnia 8 października 2017r. o godz. 10.00 na strzelnicy w Klonownicy koła Augustowa. Drużyny miały możliwość sprawdzenia się w trzech konkurencjach: pistoletu centralnego zapłonu, karabinku sportowego oraz strzelby gładkolufowej.

Rywalizacja była zacięta, o czym mogą świadczyć wyniki. W klasyfikacji drużynowej bezkonkurencyjna okazała się Gmina Giby w składzie: Wincenty Kobylecki, Tomasz Wojdacki i Dariusz Tomaszewski. Drugie miejsce zajęła Gmina Rutka-Tartak w składzie: Marek Tylenda, Daniel Tylenda i Kamil Tylenda, a trzecie – Augustów-Śródmieście w składzie: Paweł Płoński, Marcin Płoński i Marcin Jatkowski. W klasyfikacji indywidualnej I miejsce zdobyli ex aequo Krzysztof Kopiec i Tomasz Wojdacki, II miejsce zajął Marek Tylenda, a III miejsce przypadło Patrykowi Kotarskiemu.

Zwycięzcy zostali uhonorowani medalami, dyplomami, nagrodami rzeczowymi oraz upominkami.

Na wszystkich uczestników zawodów i kibiców czekały słodkości, ciepłe napoje i gorący posiłek.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, a w szczególności medalistom!!!

Zdjęcia w galerii.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem prasowym:

http://www.suwalki.info/informacje-21787-_Strzal_w_dziesiatke_podsuwalskich_gmin.html

1 Komentarz